Я - Anti-Orange!
Уважаемые участники форума!
Сайт "Я - Анти-Оранж" переехал по адресу anti-orange.com.
Там же находится новый форум.
Данный форум работает в режиме архива, все функции, кроме чтения отключены.

Первое заседание министра внутренних дел

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Я - Anti-Orange! -> Перекурня
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Olia

Участник


Зарегистрирован: 12.02.2005
Сообщения: 385
Откуда: ОДЕССА

Сообщение Первое заседание министра внутренних дел  |    Добавлено: Сб Фев 12, 2005 3:56 pm
Ответить с цитатой

«Якось міністр внутрішніх справ Юрій Луценко прийшов на своє перше засідання у міністерстві. На ньому була гарна міліцейська фуражка, светр зі значком жовтої «Пори» і терті джинси. В руках він тримав революційний гумовий кийок, що він його відібрав у спецназівця під Адміністрацією президента. Кийок був прикрашений помаранчевими стрічками і наліпкою «Свободу не спинити».

Великі генерали одразу ж відчули деяке внутрішнє напруження.

- А от скажіть мені, шановні, - тихо та украдливо почав міністр. - Чи є міліція з народом? - Ну... Дик.. Адже ж.. Якби ж... - розхвилювалися генерали.

- Я не чую вас! - вигукнув міністр і трахнув кийком по столу.

- Так! - одноголосно відповіли генерали, - Так! Так! Міліція з народом!

- Добре, - схвалив міністр. - А от скажить мені, шановні, що це за фігня? - і Луценко підняв кийок над головою.

Генерали мовчали.

- А я сам відповім на це запитання, - сказав міністр. - Це мій портативний люстратор моделі ПЛ-1. І зараз я буду декого з вас люструвати.

Він клацнув пальцями, і до кабінету занесли десяток металевих щитів.

- Але спочатку ми займемося іншим, - вигукнув міністр. - Я дуже скучів по цьому. Усі взяли щити, та вишукувались від стіни до тієї шафи! Швиденько!

Генерали вишукувалися один біля одного, з-під щитів видно було їх генеральськи «холодильники».

- Як довго я цього чекав, - задоволено сказав міністр, - Зараз я тіпа штурмуватиму адміністрацію президента, а ви тіпа будете спецназ. І я Вас буду фігачить, а мені за це нічого не буде, бо я міністр а ви казли...

І з криком «Свободу не спинити» він кинувся на щити».
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Я - Anti-Orange! -> Перекурня Часовой пояс: GMT + 4
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах




Администрация сайта не несет ответственности за публикуемые на форуме сообщения

© 2005-2020 www.Anti-Orange-ua.com.ru