Я - Anti-Orange!
Уважаемые участники форума!
Сайт "Я - Анти-Оранж" переехал по адресу anti-orange.com.
Там же находится новый форум.
Данный форум работает в режиме архива, все функции, кроме чтения отключены.

Избирательный список КПУ

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Я - Anti-Orange! -> Новости антиоранжевых партий и организаций
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
phoenix®

Site Admin


Зарегистрирован: 21.02.2005
Сообщения: 2864
Откуда: СССР, город-герой Киев

Сообщение Избирательный список КПУ  |    Добавлено: Ср Дек 14, 2005 2:07 pm
Ответить с цитатой

Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Комуністичної партії України


Постанова Центральної виборчої комісії

12 грудня 2005 року №193

Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Комуністичної партії України

Розглянувши заяву Комуністичної партії України про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, висунутих 27 листопада 2005 року на ХL з'їзді цієї партії та включених до виборчого списку кандидатів у народні депутати України від Комуністичної партії України, та додані до неї необхідні документи, відповідно до статей 9, 10, частини другої статті 55, статті 57, частини першої статті 58, частин першої, шостої, сьомої, восьмої статті 61 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону України “Про Центральну виборчу комісію”, Центральна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Комуністичної партії України (виборчий список додається).

2. Видати представнику Комуністичної партії України у Центральній виборчій комісії копію цієї постанови та посвідчення кандидатів у народні депутати України.

3. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні депутати України Комуністичної партії України разом із цією постановою в газетах “Голос України” та “Урядовий кур'єр”.

Голова Центральної виборчої комісії
Я. ДАВИДОВИЧ



Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 12 грудня 2005 року № 193

ВИБОРЧИЙ СПИСОК
кандидатів у народні депутати України від Комуністичної партії України

Симоненко Петро Миколайович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 1;

Мартинюк Адам Іванович, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, Перший заступник Голови Верховної Ради України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 2;

Герасимов Іван Олександрович, 1921 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 3;

Самойлик Катерина Семенівна, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму, проживає в місті Херсоні, включена до виборчого списку під № 4;

Парубок Омелян Никонович, 1940 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 5;

Заклунна-Мироненко Валерія Гавриїлівна, 1942 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 6;

Голуб Олександр Володимирович, 1967 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 7;

Матвєєв Валентин Григорович, 1943 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 8;

Ткаченко Олександр Миколайович, 1939 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 9;

Цибенко Петро Степанович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 10;

Кравченко Микола Васильович, 1945 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва, проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 11;

Наливайко Анатолій Михайлович, 1956 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 12;

Кілінкаров Спірідон Павлович, 1968 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 13;

Алексєєв Ігор Вікторович, 1960 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 14;

Борщевський Віктор Валентинович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 15;

Мармазов Євген Васильович, 1938 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, радник ТОВ "Група Енергетичний стандарт "Україна", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 16;

Александровська Алла Олександрівна, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, проживає в місті Харкові, включена до виборчого списку під № 17;

Пономаренко Георгій Григорович, 1939 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 18;

Грач Леонід Іванович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 19;

Оплачко Володимир Миколайович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 20;

Бабурін Олексій Васильович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 21;

Сіренко Василь Федорович, 1941 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 22;

Аніщук Володимир Васильович, 1943 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 23;

Бондарчук Олександр Васильович, 1957 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 24;

Найда Георгій Іванович, 1940 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 25;

Бахарєв Михайло Олексійович, 1947 року народження, безпартійний, освіта вища, редактор редакції газети "Кримська правда", проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 26;

Матвєєв Володимир Йосипович, 1943 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, управління народним господарством та інвестицій, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 27;

Лукіянік Валентин Борисович, 1963 року народження, безпартійний, освіта вища, лікар відділення анестезіології та реанімації, інтенсивної терапії клінічної лікарні "Феофанія", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 28;

Пузаков Володимир Тихонович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого списку під № 29;

Лобода Михайло Васильович, 1940 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат України, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 30;

Масенко Олександр Миколайович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, проживає в місті Оржиця Полтавської області, включений до виборчого списку під № 31;

Сизенко Юрій Павлович, 1956 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 32;

Лещенко Володимир Олексійович, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 33;

Доманський Анатолій Іванович, 1939 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 34;

Тимошенко Микола Михайлович, 1958 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор Центру професійно-технічної освіти міста Житомира, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 35;

Яценко Володимир Михайлович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, керівник Департаменту соціально-економічних прав громадян Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 36;

Петров Віктор Борисович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 37;

Гмиря Сергій Петрович, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 38;

Гінзбург Ольга Петрівна, 1953 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 39;

Царьков Євген Ігорович, 1974 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 40;

Єщенко Володимир Миколайович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва, проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку під № 41;

Корнійчук Ігор Володимирович, 1962 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 42;

Челноков Сергій Дмитрович, 1955 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, проживає в місті Біла Церква Київської області, включений до виборчого списку під № 43;

Шмельова Світлана Олександрівна, 1948 року народження, безпартійна, освіта вища, головний редактор газети "Київський вісник", проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 44;

Хунов Анатолій Ісмаїлович, 1940 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, уповноважений представник по зв'язках з Верховною Радою України та органами виконавчої влади Донецької залізниці, проживає в місті Красний Лиман Донецької області, включений до виборчого списку під № 45;

Гаврюсьов Іван Володимирович, 1958 року народження, член Комуністичної партії України, освіта середня, підземний електрослюсар шахти "Хрустальської" виробничого об'єднання "Донбасантрацит", проживає в місті Вахрушеве-2 Краснолуцької міської ради Луганської області, включений до виборчого списку під № 46;

Тенетко Геннадій Миколайович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник керуючого Криворізькою філією АКБ "Форум", проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 47;

Луценко Ігор Іванович, 1974 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, художник-оформлювач Управління Південної залізниці, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 48;

Авідзба Анатолій Мканович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор Інституту винограду та вина "Магарач", проживає в місті Ялта Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 49;

Морозов Анатолій Петрович, 1955 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Приморськ Запорізької області, включений до виборчого списку під № 50;

Житінський Ігор Юрійович, 1977 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник директора ТОВ "Ресурс", проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 51;

Пархоменко Василь Михайлович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник голови Севастопольської міської ради, проживає в місті Севастополі, включений до виборчого списку під № 52;

Черненко Віктор Михайлович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова правління ТОВ "ВІЗА-ВТОРМА", проживає в місті Чернівцях, включений до виборчого списку під № 53;

Пхиденко Станіслав Семенович, 1941 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань культури та духовності, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 54;

Кухарчук Микола Андрійович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку, проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 55;

Мигович Іван Іванович, 1942 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 56;

Калинюк Олександр Наумович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під № 57;

Стула Михайло Броніславович, 1959 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі Студійка Калуського району Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 58;

Сімонов Володимир Дмитрович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку під № 59;

Чичканов Сергій Владленович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 60;

Буйко Георгій Володимирович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 61;

Шульга Микола Олександрович, 1943 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 62;

Мішура Валерій Дмитрович, 1941 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 63;

Грачев Олег Олексійович, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 64;

Катушева Зарема Гафарівна, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, проживає в місті Сімферополі, включена до виборчого списку під № 65;

Носенко Микола Петрович, 1964 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку, проживає в місті Ніжин Чернігівської області, включений до виборчого списку під № 66;

Оржаховський Анатолій Володимирович, 1957 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 67;

Соломатін Юрій Петрович, 1937 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 68;

Новак Володимир Миколайович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 69;

Анісімов В'ячеслав Олександрович, 1955 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 70;

Родіонов Михайло Кузьмич, 1937 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 71;

Маркуш Марія Андріївна, 1955 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, проживає в місті Тячів Закарпатської області, включена до виборчого списку під № 72;

Попов Георгій Дмитрович, 1946 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, доцент Слов'янського інституту науково-педагогічної та виробничої інфраструктури, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 73;

Білявська Тамара Митрофанівна, 1946 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Перевальськ Луганської області, включена до виборчого списку під № 74;

Відякіна Катерина Володимирівна, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, завідуюча відділом з питань гуманітарної та соціально-культурної сфери Дніпропетровської обласної ради, проживає в місті Новомосковськ Дніпропетровської області, включена до виборчого списку під № 75;

Заковоротний Володимир Григорович, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 76;

Захаров В'ячеслав Романович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник Міністра культури та туризму Автономної Республіки Крим, проживає в місті Ялта Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 77;

Зубчевський Олександр Петрович, 1979 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 78;

Копит Микола Харламович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, завідуючий науково-дослідною лабораторією Одеського національного університету, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 79;

Тарановський Анатолій Федорович, 1953 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в смт Новотроїцьке Херсонської області, включений до виборчого списку під № 80;

Дзарданов Микола Сергійович, 1953 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 81;

Яготин Людмила Петрівна, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в селі Нова Прага Олександрійського району Кіровоградської області, включена до виборчого списку під № 82;

Сільчук Василь Єрмолайович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під № 83;

Кліщенко Тетяна Миколаївна, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Щорс Чернігівської області, включена до виборчого списку під № 84;

Шваб Валерій Володимирович, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова Овруцької міської ради, проживає в місті Овруч Житомирської області, включений до виборчого списку під № 85;

Томенко Роман Вікторович, 1977 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 86;

Даниленко Володимир Андрійович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Лебедин Сумської області, включений до виборчого списку під № 87;

Костогриз Іван Іванович, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в селі Петровського Золотоніського району Черкаської області, включений до виборчого списку під № 88;

Муравка Тарас Петрович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор Коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету, проживає в селі Жовтневе Кам'янець-Подільського району Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 89;

Руденко Катерина Михайлівна, 1938 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Севастополі, включена до виборчого списку під № 90;

Ведмідь Аліна Петрівна, 1940 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова сільськогосподарського виробничого кооперативу "Агрофірма "Зоря", проживає в селі Саливонки Васильківського району Київської області, включена до виборчого списку під № 91;

Мнацаканов Сергій Олександрович, 1943 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 92;

Пасечна Людмила Яківна, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонерка, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 93;

Юник Володимир Йосипович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова сільськогосподарського кооперативу "Україна", проживає в селі Підгорівка Старобільського району Луганської області, включений до виборчого списку під № 94;

Дмітрієв Віктор Павлович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в смт Петропавлівка Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 95;

Юсов Анатолій Миколайович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник головного технолога Державного науково-виробничого підприємства "Об'єднання Комунар", проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 96;

Сємяшкін Руслан Володимирович, 1983 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 97;

Понеділко Віктор Іванович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, член Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 98;

Нестерюк Андрій Герасимович, 1937 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Харцизьк Донецької області, включений до виборчого списку під № 99;

Говорнян Семен Володимирович, 1960 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, генеральний директор ТОВ "ВАДАМС", проживає в селі Костичани Новоселицького району Чернівецької області, включений до виборчого списку під № 100;

Кулик Володимир Миколайович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор Ратнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, проживає в смт Ратне Волинської області, включений до виборчого списку під № 101;

Вознюк Олександр Михайлович, 1959 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, викладач Дубенського коледжу Рівненського державного гуманітарного університету, проживає в місті Дубно Рівненської області, включений до виборчого списку під № 102;

Ткаченко Юрій Миколайович, 1961 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під № 103;

Міглачов Ігор Васильович, 1983 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під № 104;

Юрчишин Василь Іванович, 1961 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку під № 105;

Хромова Антоніна Михайлівна, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Ясинувата Донецької області, включена до виборчого списку під № 106;

Андріянов Олександр Олександрович, 1955 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Красний Луч Луганської області, включений до виборчого списку під № 107;

Пустовойтов Володимир Сергійович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 108;

Тищенко Павло Васильович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в смт Високий Харківської області, включений до виборчого списку під № 109;

Нікулін Сергій Володимирович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, виконавчий директор підприємства "Редакція газети "Комуніст Криму", проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 110;

Нечай Віталій Анатолієвич, 1963 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник голови правління Підйомно-транспортної машинобудівельної корпорації, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 111;

Сокерчак В'ячеслав Михайлович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, президент Асоціації "СОВАТ", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 112;

Мельничук Володимир Сергійович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Каховка Херсонської області, включений до виборчого списку під № 113;

Свинарчук Олена Володимирівна, 1957 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, швачка ВАТ "Евіс", проживає в місті Миколаєві, включена до виборчого списку під № 114;

Вієвський Віталій Михайлович, 1937 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого списку під № 115;

Коцарь Ігор Григорович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Кременчук Полтавської області, включений до виборчого списку під № 116;

Ясочко Раїса Костянтинівна, 1953 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, викладач Вищого професійно-технічного училища побутового обслуговування, проживає в місті Чернігові, включена до виборчого списку під № 117;

Петренко Володимир Оникійович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, член Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 118;

Герасимчук Михайло Іванович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова Літинської селищної ради Вінницької області, проживає в смт Літин Вінницької області, включений до виборчого списку під № 119;

Руденко Анатолій Федосійович, 1945 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під № 120;

Мельник Микола Терентійович, 1943 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор ДП "Лани Маньківщини", проживає в селі Молодецьке Маньківського району Черкаської області, включений до виборчого списку під № 121;

Микитюк Іван Павлович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор приватного підприємства "Енергосистема", проживає в смт Нова Ушиця Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 122;

Гальчинський Станіслав Юрійович, 1939 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Севастополі, включений до виборчого списку під № 123;

Роєнко Віктор Григорович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 124;

Яременко Олександр Борисович, 1956 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник голови правління ЗАТ "Зодча Діадема", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 125;

Федоренко Любов Петрівна, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонерка, проживає в місті Донецьку, включена до виборчого списку під № 126;

Чаленко Максим Михайлович, 1980 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 127;

Убогов Валерій Леонідович, 1959 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, слюсар-монтажник ВАТ Акціонерна компанія "Комбінат Придніпровський", проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 128;

Темнохуд Олександр Григорович, 1956 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, тимчасово не працює, проживає в селі Катеринівка Лозівського району Харківської області, включений до виборчого списку під № 129;

Рафалович Віктор Павлович, 1955 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор Сімеїзької середньої школи, проживає в місті Алупка Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 130;

Ковалевський Володимир Олексійович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник генерального директора ВАТ "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь", проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 131;

Переверзєв Валерій Михайлович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, завідуючий відділенням Горлівської філії Приватбанку, проживає в місті Горлівка Донецької області, включений до виборчого списку під № 132;

Мельник Віталій Дмитрович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Чернівцях, включений до виборчого списку під № 133;

Брель Петро Степанович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, головний інженер ДП Луцький міський обчислювальний центр, проживає в місті Луцьку, включений до виборчого списку під № 134;

Бурма Віталій Адамович, 1953 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова колективного підприємства "Володимирецький агропромбуд", проживає в смт Володимирець Рівненської області, включений до виборчого списку під № 135;

Алексій Володимир Миколайович, 1955 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого списку під № 136;

Сберегаєв Вадим Володимирович, 1964 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, стропальник Комбінату виробничих підприємств ЗАТ фірма "Нафтогазбуд", проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під № 137;

Петрига Людмила Іванівна, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Дзержинськ Донецької області, включена до виборчого списку під № 138;

Кузьмичов Віктор Григорович, 1946 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор Свердловської вечірньої школи, проживає в місті Свердловськ Луганської області, включений до виборчого списку під № 139;

Пеньок Олег Петрович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор колективного підприємства "Укренергочермет", проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 140;

Несторенко Юрій Володимирович, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації, проживає в
смт Близнюки Харківської області, включений до виборчого списку під № 141;

Домрачев Владислав Юрійович, 1971 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова ради Асоціації юристів Криму "Народний захист", проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 142;

Мамонова Лізавета Іванівна, 1939 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонерка, проживає в місті Мелітополь Запорізької області, включена до виборчого списку під № 143;

Колесник Григорій Климентійович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, агроном-технолог Котовського цукрового заводу, проживає в місті Котовськ Одеської області, включений до виборчого списку під № 144;

Михайленко Ольга Дмитрівна, 1956 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, керуюча справами Чаплинської районної ради, проживає в смт Чаплинка Херсонської області, включена до виборчого списку під № 145;

Телятник Юрій Васильович, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, начальник відділу кадрів ВАТ "Юженергобуд", проживає в місті Южноукраїнськ Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 146;

Заточна Ольга Іванівна, 1962 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, провідний спеціаліст Знам'янського міськрайонного центру зайнятості, проживає в місті Знам'янка Кіровоградської області, включена до виборчого списку під № 147;

Гордієнко Сергій Володимирович, 1957 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова Оржицької районної ради, проживає в смт Оржиця Полтавської області, включений до виборчого списку під № 148;

Петрущенков Михайло Миколайович, 1939 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 149;

Алексєєвич Тетяна Миколаївна, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, доцент Державного агроекологічного університету, проживає в місті Житомирі, включена до виборчого списку під № 150;

Ковчук Євгеній Григорович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник головного лікаря Вінницького районного територіального медичного об'єднання, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 151;

Самонов Володимир Миколайович, 1946 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Охтирка Сумської області, включений до виборчого списку під № 152;

Берестянко Ольга Георгіївна, 1941 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, учитель Смілянської загальноосвітньої школи № 3, проживає в місті Сміла Черкаської області, включена до виборчого списку під № 153;

Добровіцький Олександр Євгенович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Полонне Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 154;

Демченко Анатолій Петрович, 1953 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Богуслав Київської області, включений до виборчого списку під № 155;

Мирончук Володимир Назарович, 1955 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор малого підприємства "Київ-комі", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 156;

Якубовська Людмила Олексіївна, 1945 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Амвросіївка Донецької області, включена до виборчого списку під № 157;

Астахова Олена Вікторівна, 1981 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, електромонтер Алчевського металургійного комбінату, проживає в місті Алчевськ Луганської області, включена до виборчого списку під № 158;

Морокко Валерій Федорович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі Мар'янське Апостолівського району Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 159;

Гнєдаш Василь Павлович, 1946 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в селі Новоплатонівка Борівського району Харківської області, включений до виборчого списку під № 160;

Мемішев Рашид Аметович, 1953 року народження, безпартійний, освіта вища, старший редактор Державної телерадіокомпанії "Крим", проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 161;

Хорішко Микола Іванович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, виконуючий обов'язки начальника Бердянського районного відділу земельного кадастру, проживає в селі Софіївка Бердянського району Запорізької області, включений до виборчого списку під № 162;

Масленніков Геннадій Іванович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор управління постачання Державного підприємства "Селидоввугілля", проживає в місті Селидове Донецької області, включений до виборчого списку під № 163;

Кирничний Володимир Миколайович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова профкому ВАТ "Калібр", проживає в місті Хотин Чернівецької області, включений до виборчого списку під № 164;

Старовецький Володимир Миколайович, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор Сарненської районної друкарні, проживає в місті Сарни Рівненської області, включений до виборчого списку під № 165;

Фоменко Олександр Григорович, 1960 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор виробничої фірми "Альянс-ГіС", проживає в місті Маріуполь Донецької області, включений до виборчого списку під № 166;

Принь Віталій Михайлович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, учитель, Сватівської???? середньої школи №8, проживає в місті Сватове Луганської області, включений до виборчого списку під № 167;

Аляєв Григорій Степанович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Новомосковськ Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 168;

Надточій Володимир Дмитрович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в селі Зідьки Зміївського району Харківської області, включений до виборчого списку під № 169;

Чернишов Олександр Іванович, 1984 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, актор Кримського академічного російського драматичного театру ім. М.Горького, проживає в місті Сімферополь, включений до виборчого списку під № 170;

Бойко В'ячеслав Олександрович, 1953 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в смт Михайлівка, Запорізька область , включений до виборчого списку під № 171;

Стогул Галина Тимофіївна, 1946 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 172;

Беліченко Алла Миколаївна, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта повна загальна середня, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Херсоні, включена до виборчого списку під № 173;

Поплавський Віталій Григорович, 1960 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор приватного підприємства "Відіс", проживає в смт Арбузинка Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 174;

Огирь Володимир Іванович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Новоукраїнка Кіровоградської області, включений до виборчого списку під № 175;

Гарєтова Галина Олексіївна, 1955 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, тимчасово не працює, проживає в місті Полтаві, включена до виборчого списку під № 176;

Бориско Микола Іванович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, голова ТОВ “Полісся”, проживає в селі Линея Чернігівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під № 177;

Солоп Михайло Павлович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор Пісківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирського району, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 178;

Луцький Микола Вікторович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, учитель Гуньківської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немирівського району, проживає в місті Немирів Вінницької області, включений до виборчого списку під № 179;

Московченко Віктор Васильович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова правління ТОВ "Мічуринське", проживає в селі Шевченкове Глухівського району Сумської області, включений до виборчого списку під № 180;

Строгий Борис Васильович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, стрілець воєнізованої охорони Станції Христинівка Одеської залізниці, проживає в місті Христинівка Черкаської області, включений до виборчого списку під № 181;

Приступа Петро Адольфович, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, викладач Подільського державного аграрно-технічного університету, проживає в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 182;

Коломієць Олександр Федорович, 1938 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, головний терапевт Бородянської центральної районної лікарні, проживає в смт Буча Київської області, включений до виборчого списку під № 183;

Щетинін Ігор Євгенович, 1959 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, старший науковий співробітник Інституту кібернетики ім. В.М.Глушкова Національної академії наук України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 184;

Патлачук Василь Никифорович, 1961 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, ректор Інституту науково-педагогічної та виробничої інфраструктури, проживає в місті Слов'янськ Донецької області, включений до виборчого списку під № 185;

Калмиков Олександр Олександрович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, учитель Попаснянського ліцею залізничного транспорту, проживає в місті Попасна Луганської області, включений до виборчого списку під № 186;

Федосов Володимир Васильович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, старший лаборант відділу землеробства і апробації Інституту зернового господарства Української аграрної академії наук, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 187;

Михальченко Степан Адамович, 1955 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, провідний науковий співробітник Інституту тваринництва Української аграрної академії наук, проживає в селищі Кулиничі Харківського району Харківської області, включений до виборчого списку під № 188;

Катрущенко Віталій Григорович, 1958 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник голови Чорноморської районної ради, проживає в селі Кіровське Чорноморського району Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 189;

Губа Ганна В'ячеславівна, 1978 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, учитель середньої загальноосвітньої школи № 89 міста Запоріжжя, проживає в місті Запоріжжі, включена до виборчого списку під № 190;

Півень Микола Іванович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, генеральний директор СТОВ ім. 118-ти Шахтарського району, проживає в місті Макіївка Донецької області, включений до виборчого списку під № 191;

Бріф Леонід Мойсейович, 1961 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник начальника управління капітального будівництва Рівненського міськвиконкому, проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 192;

Лисаченко Олександр Леонідович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Сніжне Донецької області, включений до виборчого списку під № 193;

Хохлов Юрій Миколайович, 1960 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 194;

Хавренко Олександр Володимирович, 1961 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник голови Жовтоводської міської ради, проживає в місті Жовті Води Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 195;

Лушницький Володимир Михайлович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, учитель Харківської гімназії № 152, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 196;

Сафіна Тетяна Іллінічна, 1955 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, завідуюча міським архівом Керченської міської ради, проживає в місті Керч Автономної Республіки Крим, включена до виборчого списку під № 197;

Литвиненко Михайло Миколайович, 1937 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, пенсіонер, проживає в селі Комишуваха Оріхівського району Запорізької області, включений до виборчого списку під № 198;

Маргащук Сергій Васильович, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова Одеського регіонального відділення Української державної інноваційної компанії, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 199;

Снігач Андрій Прокопович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, завідуючий секретаріатом Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 200;

Ліферова Тетяна Хаскелівна, 1956 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в смт Казанка Миколаївської області, включена до виборчого списку під № 201;

Секрет Зоя Федорівна, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонерка, проживає в місті Бобринець Кіровоградскої області, включена до виборчого списку під № 202;

Омельченко Іван Олександрович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в смт Решетилівка Полтавської області, включений до виборчого списку під № 203;

Яремчук Володимир Степанович, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, учитель Хоробицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, проживає в селі Хоробичі Городнянського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під № 204;

Нагурний Василь Анатолійович, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, головний лікар КП "Стоматологічний центр", проживає в смт Черняхів Житомирської області, включений до виборчого списку під № 205;

Кондратов Олександр Григорович, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор ТОВ "Побутсервіс", проживає в місті Тульчин Вінницької області, включений до виборчого списку під № 206;

Ребенко Іван Максимович, 1946 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, доцент Сумського національного університету, проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під № 207;

Качанова Лариса Петрівна, 1959 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, головний санітарний лікар Уманської міської санітарно-епідеміологічної станції, проживає в місті Умань Черкаської області, включена до виборчого списку під № 208;

Бабічев Сергій Петрович, 1953 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 209;

Павленко Микола Федорович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, генеральний директор ВАТ "Фастів-Авто", проживає в місті Фастів Київської області, включений до виборчого списку під № 210;

Ніжинський Віктор Миколайович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, інженер Центрального конструкторського бюро колективного підприємства "Арсенал", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 211;

Ситник Олександр Петрович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Вугледар Донецької області, включений до виборчого списку під № 212;

Задирака Неллі Акопівна, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Рубіжне Луганської області, включена до виборчого списку під № 213;

Беспалий Дмитро Володимирович, 1973 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник начальника відділу ТОВ "Придніпровський металургійний альянс", проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 214;

Педан Анатолій Миколайович, 1963 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, виконуючий обов'язки голови Полковомикитівської сільської ради, проживає в селі Полкова-Микитівка Богодухівського району Харківської області, включений до виборчого списку під № 215;

Алексєєв Олександр Васильович, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова правління сільськогосподарського кооперативу "Маяк", проживає в смт Совєтське Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 216;

Самофалов Сергій Іванович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник директора Якимівської середньої школи № 1, проживає в смт Якимівка Запорізької області, включений до виборчого списку під № 217;

Табунщик Володимир Іванович, 1962 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор ТОВ "Агрофірма Мічуріне", проживає в селі Мічуріне Тельманівського району Донецької області, включений до виборчого списку під № 218;

Федоров Олександр Михайлович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 219;

Чорна Ірина Сергіївна, 1979 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, лаборант кафедри Донецького національного технічного університету, проживає в місті Донецьку, включена до виборчого списку під № 220;

Шушпанніков Микола Григорович, 1941 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 221;

Сипало Лариса Леонідівна, 1963 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, оператор теплопункту ВАТ "Дніпродзержинський металургійний комбінат", проживає в місті Дніпропетровську, включена до виборчого списку під № 222;

Демченко Володимир Іванович, 1974 року народження, член Комуністичної партії України, освіта середня, механізатор приватного сільськогосподарського підприємства "Марс", проживає в селі Перша Гнилиця Великобурлуцького району Харківської області, включений до виборчого списку під № 223;

Д'яченко Валерій Іванович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник голови Красноперекопської міської ради, проживає в місті Красноперекопськ Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 224;

Лавриненко Іван Іванович, 1945 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор спеціального професійно-технічного училища № 60, проживає в смт Веселе Запорізької області, включений до виборчого списку під № 225;

Плевицький Валерій Володимирович, 1956 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Іллічівськ Одеської області, включений до виборчого списку під № 226;

Овчаренко Володимир Антонович, 1939 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, виконавчий директор приватного підприємства "Херсонінвест", проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 227;

Джупінін Микола В'ячеславович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в смт Нова Одеса Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 228;

Наконечний Микола Теофанович, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор Дитячого оздоровчого табору "Бригантина", проживає в смт Новоархангельськ Кіровоградської області, включений до виборчого списку під № 229;

Фундовий Леонід Геннадійович, 1946 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник голови Гребінківської міської ради, проживає в місті Гребінка Полтавської області, включений до виборчого списку під № 230;

Гладкий Василь Матвійович, 1953 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі Ковтунівка Прилуцького району Чернігівської області, включений до виборчого списку під № 231;

Корейба Леонід Брониславович, 1937 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Малин Житомирської області, включений до виборчого списку під № 232;

Рахманова Діана Ігорівна, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Сумах, включена до виборчого списку під № 234;

Дем'янчук Ігор Анатолійович, 1976 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в селі Іванівка Уманського району Черкаської області, включений до виборчого списку під № 235;

Чекерда Галина Петрівна, 1941 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонерка, проживає в
смт Летичів Хмельницької області, включена до виборчого списку під № 236;

Швець Андрій Іванович, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова Розумницької сільської ради, проживає в смт Ставище Київської області, включений до виборчого списку під № 237;

Каташинський Олексій Костянтинович, 1978 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, головний енергетик акціонерного товариства відкритого типу "Святошино", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 238;

Гнатюк Василь Андрійович, 1956 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, начальник служби безпеки і охорони ВАТ Фірма "Лінком", проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 239;

Гончаров Сергій Васильович, 1958 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, начальник управління праці Білокуракинської районної державної адміністрації, проживає в
смт Білокуракине Луганської області, включений до виборчого списку під № 240;

Косенко Анатолій Миколайович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник–консультант народного депутата України, проживає в селі Зелений Гай Васильківського району Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 241;

Іваненко Олег Ілліч, 1941 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник директора Інституту проблем машинобудування ім. А.А.Підгорного Національної академії наук України, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 242;

Мєлконян Мнацакан Мурадович, 1980 року народження, член Комуністичної партії України, освіта середня, тимчасово не працює, проживає в селі Цвіточне Білогірського району Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 243;

Карпенко Анатолій Степанович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в смт Чернігівка Запорізької області, включений до виборчого списку під № 244;

Балик Денис Олександрович, 1978 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, фінансовий директор приватного підприємства "Балик С.П.", проживає в місті Дружківка Донецької області, включений до виборчого списку під № 245;

Бідьовка Володимир Анатолійович, 1981 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Макіївка Донецької області, включений до виборчого списку під № 246;

Філіпський Олександр Михайлович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, начальник управління Луганської міської ради, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 247;

Дегтяр Володимир Миколайович, 1962 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, учитель Широківської загальноосвітньої середньої школи, проживає в селі Широке-1 Криворізького району Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 248;

Романов Микола Ілліч, 1957 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор ТОВ "Оптімум", проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 249;

Клименко Галина Василівна, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова Геройської сільської ради, проживає в селі Геройське Сакського району Автономної Республіки Крим, включена до виборчого списку під № 250;

Коваленко Віктор Федорович, 1940 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, начальник Кам'янсько-Дніпровської районної державної насінневої інспекції, проживає в місті Кам'янка-Дніпровська Запорізької області, включений до виборчого списку під № 251;

Таушанов Ігор Христофорович, 1939 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 252;

Бекряєва Клавдія Миколаївна, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в смт Білозерка Херсонської області, включена до виборчого списку під № 253;

Румянцев Олександр Анатолійович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова правління ЗАТ "Торгінформсервіс", проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 254;

Дем'янчук Вікторія Олександрівна, 1970 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, методист Центру дитячо- юнацької творчості, проживає в місті Кіровограді, включена до виборчого списку під № 255;

Трофименко Іван Васильович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова Семенівської районної ради ветеранів, проживає в селищі Семенівка Полтавської області, включений до виборчого списку під № 256;

Кривченко Віталій Олексійович, 1959 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, завідуючий відділенням СТОВ "Інтер", проживає в селі Хаєнки Ічнянського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під № 257;

Гарнюк Ольга Петрівна, 1966 року народження, член Комуністичної партії України, освіта середня, робітниця ТОВ "Удич-цукор", проживає в селі Удич Теплицького району Вінницької області, включена до виборчого списку під № 259;

Мачульський Микола Васильович, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Кролевець Сумської області, включений до виборчого списку під № 260;

Король Жанна Георгіївна, 1979 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, тимчасово не працює, проживає в місті Черкасах, включена до виборчого списку під № 261;

Мельник Дмитро Лукич, 1980 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, аспірант Хмельницького національного університету, проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 262;

Руденко Микола Іванович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, прожи
_________________
Нам не пристали место или дата; мы просто были где-то и когда-то. Но если мы от цели отступали, - мы не были нигде и никогда. (с) Н. Матвеева

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Я - Anti-Orange! -> Новости антиоранжевых партий и организаций Часовой пояс: GMT + 4
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах


Администрация сайта не несет ответственности за публикуемые на форуме сообщения

© 2005-2016 www.Anti-Orange-ua.com.ru