Я - Anti-Orange!
Уважаемые участники форума!
Сайт "Я - Анти-Оранж" переехал по адресу anti-orange.com.
Там же находится новый форум.
Данный форум работает в режиме архива, все функции, кроме чтения отключены.

Понравилось

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Я - Anti-Orange! -> Новости антиоранжевых партий и организаций
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
phoenix®

Site Admin


Зарегистрирован: 21.02.2005
Сообщения: 2864
Откуда: СССР, город-герой Киев

Сообщение Понравилось  |    Добавлено: Вт Июн 13, 2006 2:18 pm
Ответить с цитатой

Канцлеру Федеративної Республіки Німеччина

Шановна Пані Меркель!


Перш за все, дозвольте мені передати свої щирі запевнення у високій повазі до Вас, як до Канцлера потужної європейської держави.

Звертаюсь до Вас як Керівник однієї з найвпливовіших політичних партій в Україні та Керівник Депутатської Фракції Комуністів у Верховній Раді України.

З огляду на нещодавний Указ Президента України Віктора Ющенка щодо призначення Надзвичайного i Повноважного посла ФРН в Україні Пана Дiтмара Штюдеманна Радником Президента України з питаннь розвитку україно-німецького співробітництва.

З огляду на відповідні положення Віденської конвенції про дипломатичні зносини щодо недопустимості втручання іноземних дипломатів у внутрішні справи країни перебування.

Та зважаючи на моє щире бажання сприяти перспективам розвитку україно-німецьких стосунків.

Маю честь повідомити Вам наступне:

Факт призначення Надзвичайного та Повноважного Посла іншої держави Радником Президента України безперечно є актом прямого втручання у внутрішні справи України. У звязку з цим пропоную Вам, як керівнику Уряду ФРН, дати відповідну оцінку діям Пана Штюдеманна, який дав свою згоду на пропозицію Президента щодо призначення його Радником. Впевненний, такі дії не відповідають високому статусу Посла і створюють негативний прецендент у відносинах між нашими країнами.

У випадку Вашої згоди з подібними діями Посла ФРН в Україні, можливо було б доцільним розглянути питання щодо призначення Радником Канцлера ФРН з питань розвитку німецько-українського співробітництва Надзвичайного і Повноважного Посла України у Федеративній Республіці Німеччина Й.В. Пана Долгова Ігоря Олексійовича.

Користуючись цією нагодою, дозвольте поновити мої запевнення у досить високій повазі.

Керівник депутатської фракції комуністів
у Верховній раді України
Петро Симоненко

9.06.2006
_________________
Нам не пристали место или дата; мы просто были где-то и когда-то. Но если мы от цели отступали, - мы не были нигде и никогда. (с) Н. Матвеева

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Я - Anti-Orange! -> Новости антиоранжевых партий и организаций Часовой пояс: GMT + 4
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах




Администрация сайта не несет ответственности за публикуемые на форуме сообщения

© 2005-2020 www.Anti-Orange-ua.com.ru